Конкурс на заміщення вакантних посад керівників Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Рихальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

24 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Рихальської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.
    В конкурсі  взяли участь по одному претенденту на кожну посаду. Конкурс проходив у декілька етапів: прийом документів від осіб, які бажали взяти участь у відборі, попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам, перевірку знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання. Конкурсанти представили публічні презентації  проектів програм розвитку закладів та давали вичерпні відповіді на питання членів комісії.
    За результатами конкурсу переможцями визнано:
-    на посаду Чижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району – Оголя Володимира Валерійовича;
-    на посаду Рихальської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району – Кузьменко Аллу Володимирівну.