Голова громади

Фото без описуРатушнюк Аркадій Вікторович

Ратушнюк Аркадій Вікторович народився 13 березня 1969 року у селі Карпилівка Новоград-Волинського району.

У 1984 році закінчив Малоцвілянську загальноосвітню школу І – ІІ ступенів.

У 1986 році закінчив Чижівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів.

У 1986 – 1993 роках навчався на фізико-математичному факультеті Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка.

Проходив строкову службу у збройних силах Радянського Союзу з червня 1987 року по червень 1989 року.

Працював: вчителем фізики, математики та трудового навчання у Малоцвілянській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів, вчителем фізики і креслення Курчицькогутянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів, вчителем математики у Чижівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

З 24 квітня 2002 року працює Чижівським сільським головою (обирався на цю посаду п’ять разів).

За період роботи на посаді сільського голови має відзнаку «За заслуги перед Новоград-Волинським районом» та ряд дипломів і грамот усіх рівнів за роботу на посаді сільського голови.

Одружений. Має двох дітей.

Проживає у селі Чижівка.