Вітаємо переможців І етапу конкурсу «Учитель року-2018»!

Дата: 28.12.2017 13:59

Фото без опису

Вчитель – носій ідей Нової української школи, девіз якої: «Не конкуренція, а співпраця в педагогічних спільнотах – основа успіху під час проведення реформ».

27 грудня 2017 року на базі сектору освіти, сім’ї, молоді, спорту та захисту дітей відбулися заключні конкурсні випробування вчителів-учасників І етапу всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”. Варто зазначити, що цьогоріч Конкурс проходить за новими правилами у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». Обов’язковою умовою участі була реєстрація на всеукраїнській платформі конкурсу та розміщення в мережі Інтернет свого відеорезюме. Крім уроку, учасники демонстрували педагогічну майстерність у конкурсі "Методичний практикум" та у виконанні практичних робіт.

Участь у конкурсі взяли три педагоги з двох навчальних закладів громади, а саме: у номінації «Фізика» – Шах Наталія Степанівна, вчитель Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Пужаєва Наталія Олександрівна, вчитель Малоцвілянської ЗОШ І-ІІ ступенів;

у номінації «Фізична культура» – Шевчук Олександр Петрович, вчитель Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Проведення конкурсних випробувань засвідчило професіоналізм учасників, володіння знаннями з педагогіки та психології, а проведені уроки були ілюстрацією фахового набутку вчителя, його творчого підходу до викладання предмета та здатності продукувати нові ідеї. Педагоги засвідчили володіння методикою, уміння налагоджувати контакт з дітьми, застосовувати активні форми і методи навчання, спрямовувати діяльність учнів на практичне засвоєння програмового матеріалу, майстерно використовувати засоби предмета для формування загальнолюдських цінностей.

Підсумовуючи результати конкурсних випробувань, члени журі зазначили, що учасники продемонстрували достатній рівень сформованості системи умінь професійно-орієнтованого використання інформаційно-комунікаційних технологій, наявність знань про дидактичні можливості у навчанні, а також творчий потенціал та позитивну мотивацію у професійній діяльності.

Фахове журі визначило переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Ними стали:

• у номінації «Фізика» – Пужаєва Наталія Олександрівна, вчитель Малоцвілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • у номінації «Фізична культура» – Шевчук Олександр Петрович, вчитель Чижівської ЗОШ ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Лауреатом конкурсу у номінації «Фізика» стала Шах Наталія Степанівна, вчитель Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Конкурс «Учитель року – 2018» став саме тим акордом, який налаштував серця і думки освітян на вияв кращих рис учительства громади через творче суперництво, визнання, поцінування та пошанування. Участь у конкурсі дала можливість конкурсантам побачити більш широку перспективу, оскільки упродовж усіх етапів змагань відбувався обмін досвідом, а кращі його зразки поширяться на освітян громади.

Фото без опису          Фото без опису          Фото без опису

Фото без опису