Чижівська громада
Новоград-Волинський район, Житомирська область

ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

9 листопада, у День української писемності та мови на базі Чижівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, учасниками якого стали 45 учнів 3 – 11 класів зі шкіл громади.

Даний конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

Розпочався конкурс з урочистого відкриття, що підкреслило велике значення рідної мови у житті людини.

Після урочистої частини заходу відбулось написання конкурсних завдань, де учні продемонстрували свою самостійність, креативність мислення та здібності у зв’язному мовленні, поглянули на історію свого народу, збагнули роль рідної мови в утвердженні української державності.

За результатами перевірки компетентного журі переможцями стали:

На згадку про конкурс усі учасники отримали подарунки (записник та ручка).

Щиро вітаємо переможців, частина з яких продовжать змагання на обласному рівні. Велика подяка вчителям, що вчать помічати красу і багатство рідного слова, доводячи дітям, що «Весь Всесвіт у мові розмістився, весь світ чарівний в ній звучить. У слові сонцем заіскрився, щоб у чудових звуках жить».