Чижівська громада
Новоград-Волинський район, Житомирська область

Турнір з шахів серед школярів

9 листопада в приміщенні Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за програмою Спортивних ігор школярів відбувся турнір з шахів. У ньому взяли участь 5 команд із навчальних закладів громади. До складу команд входили найкращі шахісти шкіл, хлопці і дівчата різного віку.

Змагання проводились як в командному, так і в особистому заліку, окремо серед юнаків та дівчат. Склад команди: одна дівчина та два юнаки.

За підсумками результатів шахових змагань в загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Таращанської ЗОШ І-ІІ ступенів, на другому місці опинились школярі Курчицькогутянської ЗОШ І-ІІ ступенів, а переможцем шахового турніру стали учні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Результати шахових баталій в особистому заліку виглядають наступним чином:

І місце – Бабій Андрій, учень Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Мосійчук Вадим, учень Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

І місце – Давидюк Олена, учениця Малоцвілянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Всі переможці та призери шахового турніру отримали грамоти сектору освіти Чижівської ОТГ та подарунки.